FIBRELLE YAĞSIZ, LIGHT SÜT TOZU 200g
 
  • FIBRELLE YAĞSIZ, LIGHT SÜT TOZU 200g

FIBRELLE YAĞSIZ, LIGHT SÜT TOZU 200g

Yorumları oku (0) 17.00 TL

Pınar süt tozu kullanılarak üretilmiştir.
Dukan diyeti ürünüdür.
Sulandırıldığında, yağsız sütün besin değerine eşit değerde besin içeren saf, katkısız, yağsız süt elde edilir. Süttozu, protein, kalsiyum ve fosfor açısından da oldukça zengin bir üründür.
Kek, puding, kurabiye, börek, dondurma, püre, yoğurt, krema, sütlü tatlı, krep, suffle vb. yapımında, yani sütün kullanıldığı her yerde kullanılır.

Ürün Özellikleri

 Fibrelle Süttozu özel yapısı sayesinde, keklerin rengini ve yapısını güzelleştirir, bayatlamasını geciktirir, kurabiyelere tat katar. Dondurma aromasını zenginleştirmek ve dondurmaya düzgün bir yapı kazandırmak amacıyla da Fibrelle Süttozu kullanılır.

 Fibrelle süt tozu (yağı alınmış) sütün kullanılabileceği her alanda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Saf inek sütünün yağının ayrıştırılıp, kurutulması yolu ile imal edilmektedir. Fibrelle Süt Tozu kolay eriyebilen yapısı sayesinde sütlü tatlılarda, ekmek yapımında, börek yapımında, evde yaptığınız özel dondurma ve yoğurt tariflerinde, kek ve krep tariflerinde rahatlıkla kullanılabilir. Ayrıca Dukan Diyetinizi uygularken bu ürünü kesinlikle kullanmak isteyeceksiniz.

 Bir bardak suya 2 yemek kaşığı ekleyerek kullanılabilir hale getirebilirsiniz.
 

Enerji ve Besin Değerleri (100 Gr. için)

-Protein:36 Gr.

-Yağ:1,25 Gr.

-Karbonhidrat:52 Gr.

-Kalsiyum:1.256 Mg.

-Enerji (kcal/kj): 363

Taksit Seçenekleri

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Diğer Resimler

İlgili Ürünler
Size bir kampanya haberimiz var!
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır